Pałac Seniora w Raszkowie

Filmy

Zapraszamy do obejrzenia filmów związanych z naszym Pałacem Seniora

Wiecej filmów dostępnych jest na kanale youtube pod linkiem Pałac Seniora w Raszkowie. Poniżej przedstawiamy niektóre znich.

Pałac Seniora Raszków

Przedstawiamy Państwu nasze apartamenty. Jeden z widokiem na ogród składający się z dwóch osobnych pokojów, łazienki oraz kuchni połączonej z salonem, drugi - z widokiem na centrum miejscowości Raszków - to również kuchnia połączona z salonem, łazienka oraz sypialnia. Oprócz standardowych pokojów 1, 2 i 3 osobowych, nasi Mieszkańcy mogą wybrać jeden z apartamentów o wysokim standardzie!.
Let us help you care for your loved one living with dementia!

Pałac Seniora w Raszkowie wnętrze parter

Wystrój w stylu lat 30-stych, zabytkowe meble, obrazy i dekoracje nawiązujące do początków minionego stulecia, niektóre pochodzące z terenów naszej gminy - zyskały tutaj nowe życie, inne przywiezione z Niemiec, każdy z niezwykłą historią. Pałac Seniora w Raszkowie to niezwykłe miejsce z duszą i niesamowitym klimatem!

Pałac Seniora w Raszkowie wnętrze, ogród

Pałac Seniora w Raszkowie tuż przed otwarciem - prawie gotowy na przybycie pierwszych Mieszkańców. W naszym Pałacu znajdują się miejsca dla 72 osób. Oferujemy całodobową opiekę dla pacjentów w podeszłym wieku, chorych oraz niepełnosprawnych.